• Dames A-jeugd

  • Teamverantwoordelijken

    Coach

    Enrico Sterken

    Trainer

    Sjaak Blaauwbroek en Lars Zoon

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 nov. AFGELASTDFS Arnhem DA1 (d) - Duiven DA1 (d)Rijkerswoerd
    8 nov. AFGELASTDuiven DA1 (d) - Pacelli DA1 (d)Sportcentrum Triominos
    15 nov. 14:50HV Angeren DA2 (d) - Duiven DA1 (d)Walburgen
    22 nov. 10:00Duiven DA1 (d) - OBW DA2 (d)Sportcentrum Triominos
    29 nov. 14:25Udi 1896 DA1 (d) - Duiven DA1 (d)Kermisland
    6 dec. 13:05Duiven DA1 (d) - Huissen HV DA2 (d)Sportcentrum Triominos
    13 dec. 11:00Reehorst DA1 (d) - Duiven DA1 (d)Riet 't
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 nov.Duiven DA1 (d) - Pacelli DA1 (d)
    1 nov.DFS Arnhem DA1 (d) - Duiven DA1 (d)
    25 okt.Duiven DA1 (d) - Reehorst DA1 (d)
    11 okt.Huissen HV DA2 (d) - Duiven DA1 (d)13 - 10
    4 okt.Duiven DA1 (d) - Udi 1896 DA1 (d)9 - 14
  • Poulestanden Duiven DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Udi 1896 DA133004430146
    2Pacelli DA132015336174
    3Huissen HV DA23201474524
    4OBW DA23201363514
    5HV Angeren DA23111403553
    6DFS Arnhem DA13111504643
    7Duiven DA130032741-140
    8Reehorst DA130033261-290