• Zaaldienst seizoen 2020 - 2021

  • Nummer Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Veld zaaldienst fluiten
    8067 23-9-2020 20:45 Beker Heren Senioren Landelijk Duiven HS1 Havana HS1 zaal 1 Endesprong    
    7980 27-9-2020 11:30 Heren C-Jeugd Duiven HC1# Travelbags/HV Zwolle HC1# zaal 1 Endesprong ouders Sander van Beersum
    49 27-9-2020 09:20 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Artemis F2 zaal 1 Endesprong   jeugdcommissie
    1052 27-9-2020 10:40 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Groesbeeks Glorie F1 zaal 1 Endesprong   jeugdcommissie
    6803 3-10-2020 19:00 Dames Senioren Duiven DS1 OBW DS2 zaal 1 Endesprong Esther - Tessa  
    1620 3-10-2020 20:25 Heren Senioren (L) Duiven HS1 Cometas HS1 zaal 1 Endesprong Britt vd Water -Sola  
    3697 3-10-2020 18:00 Dames B-Jeugd Duiven DB1 Achilles AHV DB1 zaal 1 Endesprong ouders Jasper Knippen
    4491 4-10-2020 14:55 Dames Senioren Duiven DS2 OBW DS3 zaal 1 Endesprong    
    3897 4-10-2020 16:05 Heren Senioren Duiven HS2 Erica '76 HS1 zaal 1 Endesprong DA1-DA1  
    6546 4-10-2020 12:35 Dames A-Jeugd Duiven DA1 UDI 1896 DA1 zaal 1 Endesprong Tom Sweers  
    2876 4-10-2020 13:45 Heren A-Jeugd Duiven HA1 Quintus HA1# zaal 1 Endesprong Tom Sweers  
    5471 4-10-2020 11:35 Dames C-Jeugd Duiven DC1 Huissen HV DC2 zaal 1 Endesprong ouders Ronald Sweers
    7413 4-10-2020 10:50 D-Jeugd Duiven D1 Havana D1 zaal 1 Endesprong ouders Ronald Sweers
    5018 4-10-2020 09:55 E-Jeugd Duiven E2 OBW E2 zaal 1 Endesprong ouders Ingmar/Carlo Heebing
    9728 6-10-2020 19:30 Dames Midweek Duiven DMW1 HCL/Loo-Groessen DMW2 zaal 1 zelf Ada
    806 10-10-2020 10:00 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Groesbeeks Glorie F2 zaal 1   jeugdcommissie
    2022 10-10-2020 10:20 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Huissen HV F2 zaal 1   jeugdcommissie
    5371 24-10-2020 19:00 Dames Senioren Duiven DS2 HCL/Groessen-Loo DS3 zaal 1 Endesprong Emma - Rinske  
    2687 24-10-2020 20:10 Heren Senioren Duiven HS2 Twente/ BWO-Borhave-Olympia HGL-Combinatie '64 HS2 zaal 1 Endesprong Emma - Rinske  
    5617 25-10-2020 14:20 Dames Senioren Duiven DS1 Ha-STU DS2 zaal 2 Spoorzone DA1-DA1  
    6334 25-10-2020 15:45 Heren Senioren (L) Duiven HS1 Twente/ BWO- Borhave-Olympia HGL- Combinatie '64 HS1 zaal 2 Spoorzone Niels - Tom  
    6396 25-10-2020 12:00 Dames A-Jeugd Duiven DA1 Reehorst DA1 zaal 2 Spoorzone Jelle van Ommeren  
    8252 25-10-2020 13:10 Heren A-Jeugd Duiven HA1 E&O/DOS/HVC/SVBO HA1 zaal 2 Spoorzone Jelle van Ommeren  
    4123 25-10-2020 14:35 Dames B-Jeugd Duiven DB1 Holten DB1 zaal 1 Endesprong ouders Jasper Knippen
    8408 25-10-2020 11:35 Heren C-Jeugd Duiven HC1# DUC Udi 1896/ DFS Arnhem HC1# zaal 1 Endesprong ouders Chantal
    8699 25-10-2020 12:35 Dames C-Jeugd Duiven DC1 DFS Arnhem DC2 zaal 1 Endesprong ouders Jorim Steenstra
    7487 25-10-2020 13:35 Dames C-Jeugd Duiven DC2 HCL/Groessen-Loo DC1 zaal 1 Endesprong ouders Jorim Steenstra
    5347 25-10-2020 10:50 D-Jeugd Duiven D1 HCL/Loo-Groessen D1 zaal 1 Endesprong ouders Vienna
    6842 25-10-2020 09:55 E-Jeugd Duiven E2 Grol E2 zaal 1 Endesprong ouders Sharissa
    86 1-11-2020 10:00 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Groesbeeks Glorie F2 zaal 1   jeugdcommissie
    1634 1-11-2020 11:40 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Huissen HV F2 zaal 1   jeugdcommissie
    9506 3-11-2020 19:30 Dames Midweek Duiven DMW1 Artemis DMW1 zaal 1 zelf Ada
    4857 7-11-2020 19:00 Dames Senioren Duiven DS1 Reehorst DS1 zaal 1 Endesprong Ilse-Miranda  
    3301 7-11-2020 20:25 Heren Senioren (L) Duiven HS1 Huissen HV/ DFS Arnhem HS1 zaal 1 Endesprong Ilse-Miranda  
    6362 8-11-2020 14:40 Heren Senioren Duiven HS2 Stormvogels HS1 zaal 2 Spoorzone Merel - Elke  
    7137 8-11-2020 14:35 Dames A-Jeugd Duiven DA1 Pacelli DA1 zaal 1 Endesprong Mellanie  
    4339 8-11-2020 13:30 Heren A-Jeugd Duiven HA1 HCW HA1 zaal 2 Spoorzone Mellanie  
    7276 8-11-2020 13:35 Dames B-Jeugd Duiven DB1 Plus Severijn/Heeten DB1# zaal 1 Endesprong ouders Stefan Pragt
    6707 8-11-2020 12:35 Dames C-Jeugd Duiven DC1 Pacelli DC1 zaal 1 Endesprong ouders Niels Overdijkink
    3622 8-11-2020 11:35 Dames C-Jeugd Duiven DC2 Erix DC2 zaal 1 Endesprong ouders Niek Dieker
    4399 8-11-2020 10:50 D-Jeugd Duiven D1 Erix D2 zaal 1 Endesprong ouders Chenne
    6395 8-11-2020 09:00 E-Jeugd Duiven E1 OBW E1 zaal 1 Endesprong ouders Romee
    3743 8-11-2020 09:55 E-Jeugd Duiven E2 Pacelli E1 zaal 1 Endesprong ouders Romee
    6072 15-11-2020 16:00 Heren C-Jeugd Duiven HC1# Artemis HC1 zaal 1 Endesprong ouders Maxine - Britt P.
    4645 21-11-2020 19:00 Dames Senioren Duiven DS2 Grol DS3 zaal 1 Endesprong Paul v. Alphen-Gijs Tubben  
    5207 21-11-2020 20:10 Heren Senioren Duiven HS2 Achilles AHV HS2 zaal 1 Endesprong Paul v. Alphen-Gijs Tubben  
    2118 21-11-2020 10:00 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Groesbeeks Glorie F1 zaal 1   jeugdcommissie
    1931 21-11-2020 11:40 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 HCL/Groessen-Loo F2 zaal 1   jeugdcommissie
    6880 22-11-2020 14:55 Heren Senioren (L) Duiven HS1 FHC HS1 zaal 1 Endesprong Chris - Steyn  
    2999 22-11-2020 10:00 Dames A-Jeugd Duiven DA1 OBW DA2 zaal 2 Spoorzone Remco v Veldhuizen  
    7499 22-11-2020 11:10 Heren A-Jeugd Duiven HA1 Twente/Olympia Hgl.-Borhave- Combinatie HA1# zaal 2 Spoorzone Remco v Veldhuizen  
    3772 22-11-2020 11:40 Dames B-Jeugd Duiven DB1 Voorwaarts DB1 zaal 1 Endesprong ouders Jeff Ronge
    5164 22-11-2020 12:40 Dames C-Jeugd Duiven DC1 OBW DC1 zaal 1 Endesprong ouders Jeff Ronge
    4153 22-11-2020 13:40 Heren C-Jeugd Duiven HC1# Quintus (H) HC1 zaal 1 Endesprong ouders Rob Verhaaf
    9024 22-11-2020 10:40 Dames C-Jeugd Duiven DC2 Minerva DC1 zaal 1 Endesprong ouders Laura
    8937 22-11-2020 09:55 D-Jeugd Duiven D1 Minerva D1 zaal 1 Endesprong ouders Laura
    7407 29-11-2020 12:55 Dames Senioren Duiven DS1 Havana DS2 zaal 2 Spoorzone Rene vd Velden-Martin Pragt  
    3432 29-11-2020 12:00 E-Jeugd Duiven E1 Blauw Wit (R) E1 zaal 2 Spoorzone ouders Juup - Lars
    3459 5-12-2020 10:00 Heren C-Jeugd Duiven HC1# Achilles AHV HC1 zaal 1 Endesprong ouders Rob Verhaaf
    5396 6-12-2020 13:05 Dames A-Jeugd Duiven DA1 Huissen HV DA2 zaal 1 Endesprong Niels Ouwehand  
    7263 6-12-2020 11:55 Heren A-Jeugd Duiven HA1 Achilles AHV HA1 zaal 1 Endesprong Niels Ouwehand  
    8067 6-12-2020 10:55 Dames B-Jeugd Duiven DB1 Nijhof/Broekland DB1# zaal 1 Endesprong ouders Saskia
    7356 6-12-2020 09:55 Dames C-Jeugd Duiven DC1 Grol DC1 zaal 1 Endesprong ouders Saskia
    2783 6-12-2020 09:00 E-Jeugd Duiven E2 HCL/Loo-Groessen E2 zaal 1 Endesprong ouders Ilse
    1741 12-12-2020 10:50 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Huissen HV F2 zaal 1   jeugdcommissie
    2413 12-12-2020 11:15 F-Jeugd Toernooien Duiven F1 Groesbeeks Glorie F1 zaal 1   jeugdcommissie
    2491 13-12-2020 12:40 Dames Senioren Duiven DS1 Erix DS1 zaal 2 Spoorzone ???  
    3662 13-12-2020 12:00 Dames Senioren Duiven DS2 HCW DS1 zaal 1 Endesprong Yvonne-Bianca  
    4059 13-12-2020 14:05 Heren Senioren (L) Duiven HS1 V en S HS1 zaal 2 Spoorzone DA1-DA1  
    5023 13-12-2020 13:10 Heren Senioren Duiven HS2 Quintus (H) HS2 zaal 1 Endesprong Yvonne-Bianca  
    5559 13-12-2020 11:40 Heren C-Jeugd Duiven HC1# Travelbags/HV Zwolle HC1# zaal 2 Spoorzone ouders Milan Hendriks
    5600 13-12-2020 10:40 Dames C-Jeugd Duiven DC2 HCW DC1# zaal 2 Spoorzone ouders Milan Hendriks
    4487 13-12-2020 09:00 D-Jeugd Duiven D1 Huissen HV D2 zaal 2 Spoorzone ouders Mandy 
    7358 13-12-2020 09:45 E-Jeugd Duiven E1 Huissen HV E2 zaal 2 Spoorzone ouders Manon
    9206 15-12-2020 19:30 Dames Midweek Duiven DMW1 Huissen HV DMW2 zaal 1 zelf Ada