• Teamverantwoordelijken

    Coach

    Sjaak Blaauwbroek

    Teambegeleider

    Susanne Hartskeerl

    Trainer

    Sjaak Blaauwbroek en Jeff Ronge

  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt.12:50Duiven DC1 (d) - PCA/Kwiek DC1 (d)Sportcentrum Triominos
    8 mrt.10:55DFS Arnhem DC1 (d) - Duiven DC1 (d)Rijkerswoerd
    29 mrt.15:45Duiven DC1 (d) - Pacelli DC1 (d)Sportcentrum Triominos
    5 apr.11:05D.S.V.D. DC1 (d) - Duiven DC1 (d)Sporthal 't Hoge Vonder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.Wijhe '92 DC1 (d) - Duiven DC1 (d)17 - 12
    2 feb.Duiven DC1 (d) - W.H.C. DC1 (d)13 - 10
    25 jan.Morrenhof Jansen/Dalfsen DC1 (d) - Duiven DC1 (d)26 - 18
  • Poulestanden Duiven DC1 (3405 Dames C-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek DC114140046523922628
    2Olympia HGL DC115130239826613226
    3Wijhe '92 DC11512033602996124
    4Morrenhof Jansen/Dalfsen DC1169163493282119
    5E&O/HVE2000 DC1 148153773077017
    6DFS Arnhem DC1157083703383214
    7W.H.C. DC115618307304313
    8D.S.V.D. DC1154110253354-1019
    9Duiven DC1164012209344-1358
    10WM Kozijnen/SVBO DC1163211270413-1438
    11Pacelli DC1150015207373-1660